Strona główna | Produkty | O firmie | Kontakt
KLAVIER HOLLAND i H.B.C. POLSKA

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością C van Grinsven B V zostala założona w roku 1880, jej założyciel Cor van Grinsven wykonywał w ramach spółki "Besloten Vennootschap Cor van Grinsven B V" swą działalność gospodarczą jako młynarz .

Można było u niego dostać wszystko co miało związek z żywieniem zwierząt, także pokrewne materiały jak np. wyposażenie obór czy stajni.
Gdy w roku 1988 chciał zakończyć działalność, spółka została sprzedana, prowadzi ją do tej pory obecny zarząd. Pod nazwą Gebr.van Grinsven Erp B V działalność spółki została rozszerzona choćby przez znaczną ekspansję spółki w zakresie wyposażenia obór i stajni oraz transportu, od roku 2006 działalność ta prowadzona jest w dalszym ciągu pod nazwą KLAVIER STALINRICHTING B.V.
Asortyment wszystkich działów firmy jest optymalny, co jest zagwarantowane założeniem spółki w Polsce w styczniu 2006, spółka ta produkuje z dostarczonych materiałów produkt finalny, jej nazwa to "Holland Belgie Constructie" Spółka z o.o. z siedzibą w AUGUSTOWIE .

DZIAŁALNOŚĆ

Jeśli myślimy o naszej działalności, to przychodzi na myśl często jedno słowo: innowacja.
Innowacja jest ważna ale nie jest celem sama w sobie.
To sposób na to by wypełnić treścią odpowiedzialność jaką ponosi się jako przedsiębiorca.
Wg nas ta odpowiedzialność wygląda tak:
"Staramy się by nasi odbiorcy odnieśli sukces, czujemy się przy tym odpowiedzialni za to by cena i jakość dostarczanych produktów były równoznaczne z wartościowymi artykułami i usługami"

Zarząd i pracownicy Klavier oraz H.B.C. posiadają długoletnie doświadczenie w produkcji i dostawie wyposażenia obór i stajni zarówno tych używanych w hodowli trzody chlewnej, jak i bydła oraz koni a także owiec.
Wybierając nas : Klavier oraz H B C można mieć pewność otrzymania produktu gdzie zagwarantowana jest jego jakość i bezpieczeństwo .
Panele z tworzywa sztucznego jakie są przez nas używane w oborach i stajniach gdzie hoduje się konie i bydło, są z produkowane z uzyskanych z recyclingu wysokowartościowych surowców, posiadają one od lat certyfikat ISO zakładu w Czechach .


SERWIS Czy potrzebna jest porada indywidualna? Czy może potrzebne jest techniczne wsparcie? Nasz zespół fachowców jest zawsze gotów do pracy. Serwis KLAVIER en H B C zawiera także szybką i prawidłową dostawę .

CENY

Najpierw dokonujemy uzgodnień cenowych, opieramy się zawsze na warunkach dostawy i płatności obu firm.

NA ZAKOŃCZENIE

Kontakty są niezbędne każdemu przedsiębiorstwu .
Każdego roku dochodzi do licznych kontaktów, niektóre z nich są wskazówkami jakimi można się kierować w działalności gospodarczej .
Aktualne i ważne wskazówki znaleźć można wśród firm w Niemczech, Belgii, w Polsce i Holandii, przy informacjach dotyczących hodowli trzody chlewnej, bydła, owiec i koni.


 liczba odwiedzin 109716      online: 1
2006 MBEST
Logowanie